Výroba šperků WITH U

22. 06. 2019 | Blog

Václav Štekr

Výrobu pro WITH U zajišťuje pan Václav Štekr, který od roku 1992 pracoval u známé šperkařské firmy Soliter. Stal se uznávaným expertem v profesi klenotníka. Pod vedením zkušených klenotnických mistrů postupně pronikal do tajemství šperků a zdokonaloval se v oboru. Studium na pedagogické fakultě zesílilo jeho přirozené sklony k poznávání nových věcí. Schopnost se nadchnout v kombinaci se seriózností mu umožnily v krátké době se vypracovat na mistra dílny litého šperku v Soliteru a jako prvnímu v Čechách dovést lití šperků k dokonalosti s využitím nových technologií. Čas strávený u renomovaných zlatnických firem v Německu vypiloval jeho cit pro design a špičkové zpracování šperků.

Svou odbornost a znalosti maximálně využil v průběhu intenzivního přispívání k rozvoji společnosti na výrobu diamantových šperků Alo Diamonds, kde působil více než 12 let mj. na pozici šéfa výroby. Věříme, že spolupráce s panem Václavem Štekrem zajistí nejvyšší kvalitu našich šperků, přispěje k dalšímu rozvoji značky WITH U a těšíme se na nové designy šperků pod jeho vedením.

Přihlaste se k odběru novinek e-mailem

Získávejte zvláštní nabídky a informace o akcích naší značky jako první a zadejte zde svůj e-mail. Novinky nezásíláme často - spíše se snažíme o jejich exkluzivitu.