WithU.cz

První vlásky ve špercíh WITH U

24. 06. 2018 | Blog

Porod je vždy velmi bolestivý. To vše je ale jakoby mávnutím kouzelného proutku pryč, když na tváři Vašeho dítěte zahlédnete první úsměv. Jak rádi byste tyto sladké chvilky uchovali navždy. WITH U Vám pomůže toto přání splnit. Šperk s diamantem, vyrobeným z pramínku vlasů Vašeho dítěte, bude téměř stejně vzácný, jako dítě samotné. Stejně tak si do šperku WITH U můžete zalít první vlásky Vaší ratolesti pryskyřicí.

DESIGNOVÉ ŠPERKY

Naši designéři pro Vás navrhli řadu designových šperků s otiskem prstu, vlasy zalitými pryskyřicí, a také jedinečné šperky s osobním diamantem.

Všechny produkty ›

CLASSIC CIRCLE

Řada dámských a pánských šperků s vlasy zalitými pryskyřicí. Nejvýraznějším prvkem této řady je výplň z pryskyřice kruhovitého tvaru, který svou jednoduchostí evokuje přímočarost Vaší lásky. Šperky řady Classic Circle Vám nabízíme ve variantách ze žlutého, růžového a bílého zlata. Na výběr máte z palety čtyř barev pryskyřice.

Všechny produkty ›

FLOWER

Řada dámských a pánských šperků s vlasy zalitými pryskyřicí. Určujícím prvkem této řady je design ve tvaru elegantní květiny. Šperky řady Flower pro Vás máme ve variantě ze žlutého, růžového a bílého zlata. Vyberte si z nabízené palety jednu ze čtyř barev pryskyřice.

Všechny produkty ›

FLOWER EXCLUSIVE

Výjimečná řada prémiových dámských šperků s vlasy zalitými pryskyřicí. Řada vychází z kolekce Flower, navíc šperky obohacujeme o drahé kameny. Šperky řady Flower Exclusive můžete mít ve variantě ze žlutého, růžového a bílého zlata.

Všechny produkty ›

Přihlaste se k odběru novinek e-mailem

Získávejte zvláštní nabídky a informace o akcích naší značky jako první a zadejte zde svůj e-mail. Novinky nezásíláme často - spíše se snažíme o jejich exkluzivitu.