WithU.cz

Láska uchovaná ve špercích

24. 06. 2018 | Blog

Naše životy jsou plné událostí. Způsob, jakým se s těmito událostmi vypořádáte, mnohdy závisí na tom, kdo je po vašem boku. S diamantovým prstenem se obvykle žádá o něčí ruku. Tato tradice oceňuje vztah, který spolu často mnoho let máte. Dejte svému milovanému unikátní diamantový šperk jako symbol Vaší pevné a trvalé lásky. WITH U nabízí osobní šperky, kterými vyjádříte svou lásku k druhé osobě.

ZÁSNUBNÍ PRSTENY

Vyberte si z naší nabídky zásnubních prstenů.
Všechny typy umožnují osazení osobními diamanty.

Zásnubní prsteny ›

SNUBNÍ PRSTENY

Prsteny Forever a Rocks v sobě mají buď zapracovanou výplň s vlasy snoubenců v pryskyřici nebo mohou být osazeny osobním diamantem. Prsteny Touch vynikají umístěním otisku prstu partnera ve vnitřním mezikruží. Gravírované doplňky stejně jako další detaily prstenů, které jsme schopni upravit zcela dle představ snoubenců.

Snubní prsteny ›

DESIGNOVÉ ŠPERKY

Naši designéři pro Vás navrhli řadu designových šperků s otiskem prstu, vlasy zalitými pryskyřicí, a také jedinečné šperky s osobním diamantem.

Všechny produkty ›

CLASSIC CIRCLE

Řada dámských a pánských šperků s vlasy zalitými pryskyřicí. Nejvýraznějším prvkem této řady je výplň z pryskyřice kruhovitého tvaru, který svou jednoduchostí evokuje přímočarost Vaší lásky. Šperky řady Classic Circle Vám nabízíme ve variantách ze žlutého, růžového a bílého zlata. Na výběr máte z palety čtyř barev pryskyřice.

Všechny produkty ›

CLASSIC TOUCH

Šperky s otiskem prstu vyrábíme na základě vlastního otisku prstu zákazníka nebo jemu blízké osoby. Otisk sejmeme speciální daktyloskopickou technologií a následně převedeme do 2D linek tak, aby mohl být pečlivě přenesen na viditelné místo vybraného šperku ve variantách ze žlutého, růžového a bílého zlata.

Všechny produkty ›

FLOWER

Řada dámských a pánských šperků s vlasy zalitými pryskyřicí. Určujícím prvkem této řady je design ve tvaru elegantní květiny. Šperky řady Flower pro Vás máme ve variantě ze žlutého, růžového a bílého zlata. Vyberte si z nabízené palety jednu ze čtyř barev pryskyřice.

Všechny produkty ›

FLOWER EXCLUSIVE

Výjimečná řada prémiových dámských šperků s vlasy zalitými pryskyřicí. Řada vychází z kolekce Flower, navíc šperky obohacujeme o drahé kameny. Šperky řady Flower Exclusive můžete mít ve variantě ze žlutého, růžového a bílého zlata.

Všechny produkty ›

Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Přihlaste se k odběru novinek e-mailem

Získávejte zvláštní nabídky a informace o akcích naší značky jako první a zadejte zde svůj e-mail. Novinky nezásíláme často - spíše se snažíme o jejich exkluzivitu.