+420 772 777 000 | info@withu.cz | |

Náš příběh

27. 02. 2012 | Blog


„Musel jsem odjet od rodiny. Čekala mě dlouhá cesta. Moji rodinu čekalo odloučení, moji manželku čekala samota, moje děti čas bez táty...
Mě a moji milovanou manželku čekala důležitá zkouška našeho vztahu. Často jsme se vzájemně ptali, zda náš vztah je pevný a silný. Zda vydrží na dálku a v odloučení... Ale odpověď jsme hledali v čase. "To ukáže čas", jak se říká. Moje manželka mi dala dárek na cestu, dárek pro štěstí. Vlásky našich dětí a její hnědé vlasy. Vlásky jsem si pečlivě uložil do barevného ubrousku a uschoval je do malého igelitového pytlíku, který následně našel místo v mé peněžence. Odjel jsem. Odjel jsem od těch, kteří mně byli nejdražší. Musel jsem. Oni však byli stále se mnou.
"Jsou s tebou", říkal jsem si. A každé ráno, v poledne i večer jsem ten balíček s vlásky políbil a pohladil. "... s tebou, s vámi " ... a pak mě to napadlo: Vyrobím si jednoduchý náramek na ruku, pojmenuji jej WITH U - což v angličtině znamená jak "s Tebou", tak i " s Vámi " a bezpečně do něj uložím a schovám vlásky mých nejbližších. A budu ho stále nosit na ruce. U sebe. Budou stále se mnou, budou se mě dotýkat. Uvědomil jsem si, jak je člověk závislý na doteku lidí, které má rád a které miluje. Jak mu vytváří dobrý pocit i přenesená přítomnost, jak může být prostřednictvím náramku WITH U s někým, koho miluje, miloval, kdo mu schází... koho již ztratil v nenávratnu. S někým, kdo pro něj hodně znamenal.
Stále jsem přemýšlel nad tím, jakou cestou se vydat, aby náramek WITH U mohl každý mít, aby každému udělal radost, připomněl milou vzpomínku, vzbudil pocit blízkosti vzácného člověka. A tak vznikl projekt, inspirovaný dětstvím, láskou a vzpomínkami. Projekt z vlásků mé krásné manželky a našich milovaných dětí. Projekt, který již zdaleka není jen o náramku s vlásky, nýbrž projekt, který snoubí lásku a cit s uměleckou dovedností zlatnických mistrů s využitím i těch nejmodernějších technologií při zpracování šperků WITH U. Jsem přesvědčen, že každý má či měl někoho opravdu rád, že každému z nás někdo schází. A přesto WITH U...“


--- WITH U ---


Přihlaste se k odběru novinek e-mailem

Získávejte zvláštní nabídky a informace o akcích naší značky jako první a zadejte zde svůj e-mail. Novinky nezásíláme často - spíše se snažíme o jejich exkluzivitu.