+420 772 777 000 | info@withu.cz | |

KDY DAROVAT ŠPERK WITH U

08. 12. 2020 | Blog

Dárek pro maminky jejichž běžným rituálem bývá ustřižení a uschování prvních vlásků svého dítěte na památku. Zůstává tak vzpomínka na první krůčky, na první úsměvy, na první slo- va. Značka WITH U ji uchová ve svém šperku. Stejně tak jako otisk prstu milovaného dítěte.

Obdarování partnera, partnerky, protože zamilovanost je jedno z nejkrásnějších období života. Láska, doteky, milování. Spojení dvou jedinečných osobností. To vše si zaslouží unikát- ní symbol. Vtisknout svou lásku do ušlechtilého kovu formou otisku prstu do šperku nebo si do něj uložit vlasy na památku.

Dárek při příležitosti důležitých událostí, jako je vzpomín- ka na společné chvíle, ať už k narozeninám, zásnubám či vý- znamným milníkům života. Něco, jako důkaz stále trvající lás- ky, jejího příběhu a jako potvrzení vzájemného pouta. Něco, co je mnohem více než jenom šperk.

Dárek pro individualisty. Ti chtějí mít nebo darovat něco neobvyklého a výjimečného. Tento šperk je věnován i těm, kteří si přejí darovat něco originálního, co v sobě ukrývá pocit a má svůj příběh.

Přihlaste se k odběru novinek e-mailem

Získávejte zvláštní nabídky a informace o akcích naší značky jako první a zadejte zde svůj e-mail. Novinky nezásíláme často - spíše se snažíme o jejich exkluzivitu.