+420 735 547 547 | info@withu.cz | |

Nejčastější dotazy / FAQ

Samozřejmě. Osobní diamant je skutečným diamantem. Jde o 100 % diamant s naprosto shodnými optickými, fyzikálními i chemickými vlastnostmi, jaké najdete u přírodních diamantů. Pro hodnocení diamantů se používají běžná kritéria 4C (váha, čistota, barva, brus). Váš diamant bude vytvořen z uhlíku, který získáme z Vašich vlasů či z vlasů Vaší blízké osoby. Takto extrahovaný uhlík je pak použit při procesu výroby diamantu, díky čemuž získáte skutečně osobní diamant.
Ano. Každý osobní diamant dodáváme s nezávislým gemologickým certifikátem vydaným Evropskou gemologickoui laboratoří (EGL).
To záleží na velikosti. Naše společnost garantuje dodání osobního diamantu od předání střiže vlasů do 60 dnů.
Pro výrobu osobního diamantu nám stačí jen několik vlasů. Po celém procesu extrahování čistého uhlíku pro samotnou výrobu diamantu použijeme pouze nepatrné množství vlasové střiže. Podívejte se na naše instruktážní video, určené k odebrání vlasové střiže.
K výrobě šperku s pryskyřicí nám stačí, stejně jako u osobního diamantu, malý ústřižek vlasů. Podívejte se na naše instruktážní video, určené k odebrání vlasové střiže.
Ano, Váš požadavek specifikujte v poptávce/objednávce v kolonce Dotaz/Specifikace šperku nebo diamantu. Zákazníci si takové šperky vybírají zejména pro doplnění kolekce šperků.


Instrukážní video určené k sejmutí otisku prstu:

Instrukážní video určené k odebrání vlasové střiže:

Přihlaste se k odběru novinek e-mailem

Získávejte zvláštní nabídky a informace o akcích naší značky jako první a zadejte zde svůj e-mail. Novinky nezásíláme často - spíše se snažíme o jejich exkluzivitu.