+420 772 777 000 | info@withu.cz | |
Diamanty WITH U

Diamanty WITH U

11. 07. 2018 | Blog

  

Diamant WITH U je pravým diamantem. Jde o 100% diamant s naprosto shodnými optickými, fyzikálními i chemickými vlastnostmi, jaké najdete u přírodních diamantů. I pro hodnocení diamantů WITH U se používají běžná kritéria 4C (váha, čistota, barva, brus). Diamant WITH U je vytvořen z uhlíku v laboratorních podmínkách, které zrychlují podmínky, za kterých vznikl dimant v přírodě. Je dodán s nezávislým gemologickým certifikátem vydaným Evropskou gemologickou laboratoří (European Gemological Laboratories - EGL).

Diamant WITH U vyjadřuje postoj, jak být odpovědný k přírodě a lidským právům. Povrchové diamantové doly zanechávají nevratné jizvy na tváři naší přírody po celé planetě. V některých zemích je s těžbou a obchodem s diamanty stále spojeno potlačování lidských práv a financování násilných paramilitárních skupin, kde se jedná o tzv. „krvavé diamanty“. Diamanty spojené s utrpením a násilím. I to je důvod proč naše šperky osazujeme diamanty WITH U, diamanty naplněné pozitivní emocí.  
 

Přihlaste se k odběru novinek e-mailem

Získávejte zvláštní nabídky a informace o akcích naší značky jako první a zadejte zde svůj e-mail. Novinky nezásíláme často - spíše se snažíme o jejich exkluzivitu.